Witaj w sklepie Brodnica.net,

znajdziesz tu najciekawsze oferty lokalnych firm a także specjalne oferty dla użytkowników Brodnica.net. Sklep obecnie działa w wersji testowej dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie wysłane z działu KONTAKT.

LOSOWO WYBRANE OFERTY ZE ZDJĘCIAMI

NAJNOWSZE OFERTY

FotoNazwaID FCenaPromocja
AUTOMATYCZNE NAWADNIANIE...1109ogłoszenie--
RENOWACJA TRAWNIKA...1109ogłoszenie--
Wiosna w ogrodzie...1109ogłoszenie--
Danie dnia...138910.9010.90
Szkolenia kandydatów do obsługi suwnic i żura...617600.00550.00
Pierwsza Pomoc...617100.0030.00
Kompleksowa obsługa małych firm z zakresu BHP...617300.00150.00
AUDYT BHP I PPOŻ...617150.00100.00
szkolenia BHP - Pracodawcy i osoby kierujące ...617200.00150.00
Instrukcje Bezpieczeństwa Pozarowego dla budy...6171000.00250.00
Ocena Ryzyka Zawodowego...617200.00100.00
KURS WÓZKI JEZDNIOWE PONOŚNIKOWE...617500.00400.00
KURS SPAWACZA Metoda MAG ...6171500.00999.00
Kurs obsługi piły spalinowej...617350.00250.00
Pełna oferta Święta z wigilią Sylwester 2017...161120.00100.00
Rozliczenie PIT-u rocznego...147830.0015.00
Opaski odblaskowe samozaciskowe...642ogłoszenie--
Zawieszki odblaskowe...642ogłoszenie--
Baner reklamowy, siatka mesh...64240.0029.00
Kubki reklamowe...642150.00--